slovensky english deutsch

Nábytok Galan - Váš svet nábytku a doplnkov

 
 
 
 


Nenechajte si ujsť aktuálne akcie, výhodné ponuky! Zaregistrujte svoj email a budete včas informovaný.
Prihlásiť

Design House


Prečo práve Nábytok Galan?

Nábytok Galan je tu pre Vás. Nakupovať nábytok a doplnky v predajni Nábytok Galan je príjemnou a jednoduchou záležitosťou a naše služby Vás jednoducho nadchnú.


Návrh kuchýň na mieru
Zariadenie interiéru na kľúč
Vernostný program
Odborná montáž
Darčekové poukážky

ďalšie služby zákazníkom

Najvyhľadávanejší sortiment

Nábytok Galan ponúka všetko, čo potrebujete pre Vaše bývanie, a to na jednom mieste. Už viac nehľadajte, ale príďte si vybrať.Sedačky
Detské izby
Kancelárie
Kuchyne
Spálne
Stoličky
Predsiene

a další nábytok a doplnky

Vyberte si, kde nakupovať

Vyberte si jedno z predajných miest, ktoré Nábytok Galan ponúka. Nenájdete tu len kvalitný nábytok a doplnky, ale odnesiete si aj množstvo zážitkov a inšpirácií pre Vaše vlastné bývanie.


Nábytok Galan Bratislava
BRATISLAVA, Ivánska cesta 26

tel: 02 / 325 536 02

email: info@nabytokgalan.sk

Otváracie hodiny a kontakty

Nábytok Galan je Váš verný sprievodca nábytkom

Nábytok Galan je Vás tradičný a verný sprievodca nábytkom už 20 rokov. Druhá najväčšia nábytkárska spoločnosť na Slovensku s garanciou najnižšej ceny s bohatým sortimentom tovaru v Bratislave.

NábytokGalan ponúka nábytok a doplnky do celého domu, bytu či kancelárie. V našej ponuke nájdete kuchynské linky, nábytok do obývacej izby (sedačky, sedacie súpravy, kreslá, taburetky, obývacie steny), nábytok do spálne (postele, skrine, šatníky, nočné stolíky, komody), nábytok do jedálne (jedálenské stoly, stoličky, príborníky), nábytok do detskej či študentskej izby. Zariadiť je však možné aj iný interiér, preto v ponuke nechýbajú nábytkové zostavy do kancelárie alebo domácej pracovne (regály, písacie stoly, stoličky). Taktiež je tu kvalitný a pohodlný záhradný nábytok pre chvíle oddychu.

Nábytok Galan má v ponuke kusový nábytok i ucelené kolekcie v rôznych štýloch a cenových kategóriách, širokú ponuku bytových doplnkov. Tieto bytové doplnky tvoria hlavne doplnky do kuchyne, jedálne, kancelárie, kúpeľne, ako aj mnohé textilné doplnky.

Nábytok Galan ponúka všetko pre Váš pohodlný domov.